Tissot Visodate Seastar Seven herrarmbandsur
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TISSOT, armbandsur, Visodate Seastar Seven, 1960/70-tal, automatiskt uppdrag, plexiglas, datum, läderarmband (ej original), stålspänne (Omega), diameter 34 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionnen, bruksslitage, visare med lysmassa bortfall
484587
2017-09-19