Tissot Visodate Seastar Seven herrarmbandsur

Klubbat för:

900 SEK

1 500 SEK

TISSOT, armbandsur, Visodate Seastar Seven, 1960/70-tal, automatiskt uppdrag, plexiglas, datum, läderarmband (ej original), stålspänne (Omega), diameter 34 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionnen, bruksslitage, visare med lysmassa bortfall

484587

2017-09-19