Olle Nordberg oljemålning
2017-09-14
484605
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): Skogspromenad, signerad Olle Nord.., olja på pannå, ca 23,5x19 cm