Kåsa jade Kina

Kåsa jade Kina
Kåsa jade Kina
Kåsa jade Kina
Kåsa jade Kina
Kåsa jade Kina
Kåsa jade Kina
Kåsa jade Kina
Kåsa jade Kina
Kåsa jade Kina
Kåsa jade Kina

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KÅSA, jade, Kina, 1900-tal, skuren dekor i relief av blommor, längd ca 9 cm, höjd ca 3,5 cm

Stötskador

484610

2017-09-14