Specialauktion Allmoge dalahäst

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

DALAHÄST, 1900-talets början, sk blåbening, vitmålad med polykrom dekor, höjd ca 17 cm

Bruksslitage, smärre skador

484615

2017-10-16