Klubbat för:
26 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
DALAHÄST, 1900-talets början, sk blåbening, vitmålad med polykrom dekor, höjd ca 17 cm
Bruksslitage, smärre skador
484615
2017-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här