Olle Nordberg oljemålning

Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

OLLE NORDBERG (1905-1986): "I paneldivan", signerad och daterad Olle Nordberg -64, olja på pannå, ca 33x40

484618

2017-09-14