Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
BANDSKED, Hälsingland, 1800-tal, grön originalmålning, genombruten dekor med bland annat kors och hjärtan, höjd 27, bredd 16 cm
Bruksslitage, färgbortfall
484621
2017-10-16