Reinhard W. Hainemann oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

1 500 SEK

REINHARD W. HEINEMANN (1895-1967): Hamnmotiv, signerad R Heinemann och daterad, olja på pannå, ca 24x30,5 cm

Gulnad

484632

2017-09-14