Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
PETER HERTZ, skål, silver, genombruten dekor, invändigt förgylld, stämplad Köpenhamn 1899, höjd 11, diameter 23 cm, vikt ca 623 g
Med monogram
484642
2017-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här