Peter Herz skål silverpecial

Peter Herz skål silverpecial
Peter Herz skål silverpecial
Peter Herz skål silverpecial
Peter Herz skål silverpecial
Peter Herz skål silverpecial
Peter Herz skål silverpecial
Peter Herz skål silverpecial
Peter Herz skål silverpecial
Peter Herz skål silverpecial
Peter Herz skål silverpecial

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PETER HERTZ, skål, silver, genombruten dekor, invändigt förgylld, stämplad Köpenhamn 1899, höjd 11, diameter 23 cm, vikt ca 623 g

Med monogram

484642

2017-11-04