Bränvins draken färglitografi ca 1880-90

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NYKTERHETSPROPAGANDA. Bränvins draken. Litografi i färg, sent 1800-tal, ca 405x550 mm. Ramad.

484679

2017-09-15