Edith Widengren Stockholmsmotiv Gamla stan

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDITH WIDENGREN (1905-1986): Vy mot Tyska Kyrkan, Gamla stan, Stockholm, olja på pannå, signerad och daterad Edith Widengren, 1966, ca 91x57 cm

Slitage, visst färgbortfall

484699

2017-09-15