Carsten Hvistendahl oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARSTEN HVISTENDAHL (1901-1972): Sydländskt motiv, signerad C Hvistendahl, olja på pannå, ca 47x58 cm

484702

2017-09-15