Rudolf Hårde oljemålning

Rudolf Hårde oljemålning
Rudolf Hårde oljemålning
Rudolf Hårde oljemålning
Rudolf Hårde oljemålning
Rudolf Hårde oljemålning
Rudolf Hårde oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RUDOLF HÅRDE (1902-1982): Porträtt av kvinna med hund, signerad Hårde, olja på duk, ca 64x52 cm

Färgbortfall

484719

2017-09-15