Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RUDOLF HÅRDE (1902-1982): Porträtt av kvinna med hund, signerad Hårde, olja på duk, ca 64x52 cm
Färgbortfall
484719
2017-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här