Serveringsfat vågformat brätte silverspecial

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 500 SEK

SERVERINGSFAT, silver, vågformat brätte samt facsesstav, stämplat C G Hallberg, Stockholm 1924, diameter 32,5 cm, vikt 951 g

Ytrepor och bruksslitage

484733

2017-11-04