Anselm Dahl oljemålning

Anselm Dahl oljemålning
Anselm Dahl oljemålning
Anselm Dahl oljemålning
Anselm Dahl oljemålning
Anselm Dahl oljemålning
Anselm Dahl oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANSELM DAHL (1897-1964): Torp vid insjö med körsbärsträd, signerad och daterad Anselm Dahl 1921, olja på duk, ca 64x86 cm

484763

2017-09-15