Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FAT, 2 st, silver, vågformat brätte i rokokostil, varav ett stämplat C G Hallberg 1933, diameter 24,5-27 cm, vikt ca 725 g
Mindre fat med årsgravyr på undersida, repor
484774
2017-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här