Fat rokokostil silverspecial

Fat rokokostil silverspecial
Fat rokokostil silverspecial
Fat rokokostil silverspecial
Fat rokokostil silverspecial
Fat rokokostil silverspecial
Fat rokokostil silverspecial
Fat rokokostil silverspecial
Fat rokokostil silverspecial
Fat rokokostil silverspecial
Fat rokokostil silverspecial

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FAT, 2 st, silver, vågformat brätte i rokokostil, varav ett stämplat C G Hallberg 1933, diameter 24,5-27 cm, vikt ca 725 g

Mindre fat med årsgravyr på undersida, repor

484774

2017-11-04