Jaege-LeCoultre armbandsur 1950-tal herrarmbandsur
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
JAEGER-LECOULTRE, armbandsur, stål, 1950-tal, manuellt uppdrag, plexiglas, boettnr. 524156, verknr. 659620, cal 480, diameter 33,5 mm
"Ingår i Jewellery & Important Watches"
Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Bruksslitage. Glas med spricka.
484776
2017-10-17