Jaege-LeCoultre armbandsur 1950-tal herrarmbandsur

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JAEGER-LECOULTRE, armbandsur, stål, 1950-tal, manuellt uppdrag, plexiglas, boettnr. 524156, verknr. 659620, cal 480, diameter 33,5 mm

"Ingår i Jewellery & Important Watches"

Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Bruksslitage. Glas med spricka.

484776

2017-10-17