Klubbat för:
2 600 SEK
3 000 SEK
VAS, porslin, Korea, Choson, 1700-tal, klotformad, dekor av reserver med risfält samt fingercitroner i underglasyrblått, höjd ca 17 cm
Lagningar
484778
2017-09-15