Vas Korea Choson

Vas Korea Choson
Vas Korea Choson
Vas Korea Choson
Vas Korea Choson
Vas Korea Choson
Vas Korea Choson

Klubbat för:

2 600 SEK

3 000 SEK

VAS, porslin, Korea, Choson, 1700-tal, klotformad, dekor av reserver med risfält samt fingercitroner i underglasyrblått, höjd ca 17 cm

Lagningar

484778

2017-09-15