Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
BÄGARE, 5 st, silver, 1900-tal, varav fyra Danmark, bl a barockstil, jugend, höjd 6-9 cm, total vikt ca 378 g
Zustandsbeschreibung
Med inskription, slitage
484786
2017-09-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner