Bägare silver

Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver

Klubbat för:

1 100 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

BÄGARE, 5 st, silver, 1900-tal, varav fyra Danmark, bl a barockstil, jugend, höjd 6-9 cm, total vikt ca 378 g

Zustandsbeschreibung

Med inskription, slitage

484786

2017-09-15