Bägare prispokaler

Bägare prispokaler
Bägare prispokaler
Bägare prispokaler
Bägare prispokaler
Bägare prispokaler
Bägare prispokaler

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 800 SEK

BÄGARE, PRISPOKALER, 12 st, silver, 1900-talets första hälft, höjd 4-12 cm, total vikt 528 g

Bucklor, inskription

484788

2017-09-15