Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKRIN med lock, inrett med trä, 2 HANDSPEGLAR, nysilver, varav en art deco med svärtat trä, en empirestil, skrinets höjd 5,5, 18x8,5 cm
Slitage, skador
484789
2017-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här