Movado armbandsur 18 k vitguld
Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MOVADO, armbandsur, 18 k vitguld, 1950-tal, manuellt uppdrag, plexiglas, boettnr. 44816, integrerad originallänk, boett och länk besatt med briljanter totalt 0,84 ct, kvalité Cr(J)/VSI, diameter 16 mm, längd 165 mm, vikt ca 30 g
"Ingår i Jewellery & Important Watches"
Verket går ej vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Smärre slitage.
484798
2017-10-17