Småbord rokokostil

Småbord  rokokostil
Småbord  rokokostil
Småbord  rokokostil
Småbord  rokokostil
Småbord  rokokostil
Småbord  rokokostil
Småbord  rokokostil
Småbord  rokokostil
Småbord  rokokostil
Småbord  rokokostil

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

SMÅBORD, 3 st., rokokostil, sannolikt Italien, omkring 1900-talets mitt, bemålat och bronserat trä, höjd ca 67, 58 respektive 50 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, färgbortfall

484808

2017-09-15