Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
SMÅBORD, 3 st., rokokostil, sannolikt Italien, omkring 1900-talets mitt, bemålat och bronserat trä, höjd ca 67, 58 respektive 50 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, färgbortfall
484808
2017-09-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner