Nils Emil Anckers etsning

Nils Emil Anckers etsning
Nils Emil Anckers etsning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS EMIL ANCKERS (1858-1921): Kust-Eskadern 1905, signerad NE Anckers med blyerts, monogramsignerad NEA och daterad -07 i plåten, etsning med fartygen och befälhavarna namngivna, bildmått ca 43x63 cm

Sprickor i bladet vid kanten efter plåten

484812

2017-09-15