Nils Emil Anckers etsning
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NILS EMIL ANCKERS (1858-1921): Kust-Eskadern 1905, signerad NE Anckers med blyerts, monogramsignerad NEA och daterad -07 i plåten, etsning med fartygen och befälhavarna namngivna, bildmått ca 43x63 cm
Sprickor i bladet vid kanten efter plåten
484812
2017-09-15