Paul René Gauguin färglitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PAUL RENÈ GAUGUIN (1911-76), tupp och höna, signerad Paul René Gauguin, daterad 1962, numrerad 200/260, färglitografi, motivmått ca 44 x 60 cm

484820

2017-09-15