Olle von Schewen oljemålning

Olle von Schewen oljemålning
Olle von Schewen oljemålning
Olle von Schewen oljemålning
Olle von Schewen oljemålning
Olle von Schewen oljemålning
Olle von Schewen oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

1 200 SEK

OLLE VON SCHEWEN (1908-1974): "Torsviksbacken, vårvinter", signerad och daterad OvSchewen -43, olja på pannå, ca 49x60 cm

Smärre fläckar

484850

2017-09-15