Klubbat för:
350 SEK
1 200 SEK
OLLE VON SCHEWEN (1908-1974): "Torsviksbacken, vårvinter", signerad och daterad OvSchewen -43, olja på pannå, ca 49x60 cm
Smärre fläckar
484850
2017-09-15