Dekorelement
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DEKORELEMENT i form av lister, kartuscher m m, fera träskurna, delvis förgyllda och bemålade 1700-1900-tal, största mått ca 250 cm.
Proveniens: Fållans Gård, Trångsund.
Slitage, skador, ej genomgånget.
484852
2017-09-15