Dekorelement

Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DEKORELEMENT, 8 dlr, 1800-1900-tal, träskurna och med pastellage, förgyllda, längd ca 15-40 cm

Proveniens: Fållans Gård, Trångsund

Slitage, skador

484853

2017-09-15