Jonas Lindkvist oljemålning

Jonas Lindkvist oljemålning
Jonas Lindkvist oljemålning
Jonas Lindkvist oljemålning
Jonas Lindkvist oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JONAS LINDKVIST (1889-1955): Motiv från Uppsala, signerad och daterad Jonas Lindkvist 43, olja på pannå, ca 64x88 cm

484874

2017-09-15