Johan Fredrik Isberg Östermalm

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHAN FREDRIK ISBERG (1846-1904): "Vid Birger Jarls och Engelbrechts g:a", monogramsignerad, akvarell, ca 10,5x15,5 cm

Läs mer

HISTORIK: Landbyska verken ("Lambyska"), ett tidigare bryggeri, revs 1884.

Inramad

484884

2017-10-05