Johan Fredrik Isberg Hantverkargatan Stockholm
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOHAN FREDRIK ISBERG (1846-1904): "Kungl.Myntet.Handtverkaregatan. med Samuel Ovens hus 1904", monogramsignerad och daterad 1904, akvarell, ca 10x15,5 cm,
Läs mer
Inramad
484892
2017-10-05