Johan Fredrik Isberg Hantverkargatan Stockholm

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHAN FREDRIK ISBERG (1846-1904): "Kungl.Myntet.Handtverkaregatan. med Samuel Ovens hus 1904", monogramsignerad och daterad 1904, akvarell, ca 10x15,5 cm,

Läs mer

Inramad

484892

2017-10-05