Johan Fredrik Isberg Skanstull Stockholm Södermalm
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOHAN FREDRIK ISBERG (1846-1904): "Skans Tull" - vy över Skanskvarn, monogramsignerad, akvarell, ca 10x15,5 cm,
Läs mer
Inramad
484897
2017-10-05