Johan Fredrik Isberg Södermalm Katarina kyrka
Klubbat för:
1 900 SEK
2 000 SEK
JOHAN FREDRIK ISBERG (1846-1904): "Tjärhofsgatan å Söder" vy över Katarina kyrka, monogramsignerad, akvarell, ca 10x15,5 cm,
Läs mer
Inramad
484900
2017-10-05