Johan Fredrik Isberg Södermalm Katarina kyrka

Klubbat för:

1 900 SEK

2 000 SEK

JOHAN FREDRIK ISBERG (1846-1904): "Tjärhofsgatan å Söder" vy över Katarina kyrka, monogramsignerad, akvarell, ca 10x15,5 cm,

Läs mer

Inramad

484900

2017-10-05