Johan Fredrik Isberg Södermalm Fjällgatan

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHAN FREDRIK ISBERG (1846-1904): "Fjellgatan å Söder" - vy över Katarina kyrka, monogramsignerad, akvarell, ca 10x15 cm,

Läs mer

Inramad

484901

2017-10-06