Johan Fredrik Isberg Slussen Södermalm

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHAN FREDRIK ISBERG (1846-1904): "vid Södermalms Torg", monogramsignerad, akvarell, 15,5x10,5 cm,

Läs mer

HISTORIK:
Södermalmstorg ligger vid Slussen och är ett av Stockholms äldsta torg.

Inramad

484902

2017-10-05