Stol senbarock

Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOL, senbarock, 1700-tal, betsad, balusterformad ryggbricka, höjd 107, sitthöjd 46 cm

Proveniens: Fållans Gård, Trångsund

Slitage, renoverad

484932

2017-09-15