Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BLOMLÅDA / JARDINJÄR, 1800-talets mitt, Frankrike, fanerad valnöt med inläggningar i ben, beslag i mässing, insats i plåt, höjd 18, 50x34 cm
Proveniens: Fållans Gård, Trångsund
Skador
484936
2017-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här