Blomlåda / Jardinjär 1800-tal

Blomlåda / Jardinjär 1800-tal
Blomlåda / Jardinjär 1800-tal
Blomlåda / Jardinjär 1800-tal
Blomlåda / Jardinjär 1800-tal
Blomlåda / Jardinjär 1800-tal
Blomlåda / Jardinjär 1800-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

5 000 SEK

BLOMLÅDA / JARDINJÄR, 1800-talets mitt, Frankrike, fanerad valnöt med inläggningar i ben, beslag i mässing, insats i plåt, höjd 18, 50x34 cm

Proveniens: Fållans Gård, Trångsund

Skador

484936

2017-09-15