Skål empirestil

Skål empirestil
Skål empirestil
Skål empirestil
Skål empirestil
Skål empirestil
Skål empirestil

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅL på bronsfot, empirestil, 1900-talets början, slipad glasskål, fot med gripar, höjd ca 19, diameter 21 cm

Proveniens: Fållans Gård, Trångsund

484937

2017-09-15