Skålfat bestick Johnny Mattsson

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOHNNY MATTSSON, skålfat, bestick, 1900-talets andra hälft, monogramsignerade, teak och svartbetsad teak, besticken med benarbete, skålfatets längd 80x11 cm

Ett bestickfäste med skador, smärre fläckar

484948

2017-09-15