Skålfat bestick Johnny Mattsson
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JOHNNY MATTSSON, skålfat, bestick, 1900-talets andra hälft, monogramsignerade, teak och svartbetsad teak, besticken med benarbete, skålfatets längd 80x11 cm
Ett bestickfäste med skador, smärre fläckar
484948
2017-09-15