Johan Fredrik Isberg Stockholm

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHAN FREDRIK ISBERG (1846-1904): Gustav Adolfs torg med Gamla Operan och Stockholms slott monogramsignerad, akvarell, ca 10,5x15,5 cm,

Läs mer

Inramad

484968

2017-10-05