C G Hallberg skål silverspecial

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

C G HALLBERG, skål, Stockholm 1954, oval form, på fot, invändigt förgylld, höjd ca 11,5, 24,5x16,5 cm, vikt ca 454 g

Smärre repor

484990

2017-11-04