Engelskt skrivbord

Engelskt skrivbord
Engelskt skrivbord
Engelskt skrivbord
Engelskt skrivbord
Engelskt skrivbord
Engelskt skrivbord
Engelskt skrivbord
Engelskt skrivbord
Engelskt skrivbord
Engelskt skrivbord

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, mörkbetsat trä, fyra lådor, draghandtag i mässing, höjd 76, 180x74 cm
Inköpt på Georg Henscher

Bruksslitage, smärre ytskador

484992

2017-09-15