Charles Sjöholm olemålning
2017-09-16
485027
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CHARLES SJÖHOLM (född 1933): Bussen till Stenhamra, signerad C Sjöholm, olja på duk, 60x73 cm