Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PENSELVAS, MINDRE TEKANNA, BURK MED LOCK, 5 dlr., porslin, Kina, 18/1900-tal, varierande dekor i emaljfärger, vissa med märke i botten, sigill, höjd ca 8-11 cm
Nagg, en del med spricka
485030
2017-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här