Specialauktion Allmoge skänk

Specialauktion Allmoge skänk
Specialauktion Allmoge skänk
Specialauktion Allmoge skänk
Specialauktion Allmoge skänk
Specialauktion Allmoge skänk
Specialauktion Allmoge skänk
Specialauktion Allmoge skänk
Specialauktion Allmoge skänk
Specialauktion Allmoge skänk
Specialauktion Allmoge skänk
Specialauktion Allmoge skänk
Specialauktion Allmoge skänk
Specialauktion Allmoge skänk
Specialauktion Allmoge skänk
Specialauktion Allmoge skänk
Specialauktion Allmoge skänk

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÄNK, 1800-tal, Jämtland, imitiationsmålad valnöt. med luckor, två fasta hyllplan samt fyra mindre lådor, höjd ca 142 samt 138x57 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

485033

2017-10-16