Inga Bursell olja på duk

Inga Bursell olja på duk
Inga Bursell olja på duk
Inga Bursell olja på duk
Inga Bursell olja på duk
Inga Bursell olja på duk
Inga Bursell olja på duk

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

INGA BURSELL (född 1935): Hundvakt, signerad Inga Bursell, olja på duk, ca 73x60 cm

485048

2017-09-16