Carl Malmsten Jonas Love

Carl Malmsten Jonas Love
Carl Malmsten Jonas Love
Carl Malmsten Jonas Love
Carl Malmsten Jonas Love
Carl Malmsten Jonas Love
Carl Malmsten Jonas Love
Carl Malmsten Jonas Love
Carl Malmsten Jonas Love
Carl Malmsten Jonas Love
Carl Malmsten Jonas Love
Carl Malmsten Jonas Love
Carl Malmsten Jonas Love

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARL MALMSTEN, karmstolar, 3 st, "Jonas Love", mahogny, brännstämplad CM, sitthöjd ca 42 cm

Slitage, lösa kantband, fläckar, en stol med mindre lagning

485060

2017-09-18