Specialauktion Allmoge bockbord

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOCKBORD, 1700/1800-tal, Jämtland, furu, skiva med utdragbar låda, spår av originalbemålning, höjd ca 77, 157x89 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

485063

2017-10-16