Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BOCKBORD, 1700/1800-tal, Jämtland, furu, skiva med utdragbar låda, spår av originalbemålning, höjd ca 77, 157x89 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage
485063
2017-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här